Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Movie Maker nem menti el...

A Movie Maker nem menti el rendesen a filmemet! Ki ír ilyen kis kék FFA kockákat. Hogyan tudnám eltüntetni? Akadozik tőle a film! SÜRGŐSSS!

Figyelt kérdés

Szóval elég hosszadalmasan összevágtam videókat a MoveMakerben. Zenét is vágtam alá meg effektusokat is. 6 és fél perces lett. Mikor lejátszom már jönnek elő jobb oldalt alul a tálcámon ilyen kis kék FFa kockák. (Ezek mik?) Lelassítják a szerkesztést, és akadozik a film. Amikor pedig közzé akarom tenni a gépre, akkor a legjobb minőségűre állítom (de próbáltam már minden mással is), és amíg tölti, akkor jönnek elő újra az FFa-k és amikor végez a közzététellel, akkor megnyitom a filmet és Nem játsza le a videókat! A képek, zene még az Effektusok is (pl fokozatos megjelenés fehérből) Ott vannak, és látom, csak a videó helyén fekete folt van. Hogyan csináljam meg?

Valaki segítsen!!! Nagyon fontos!!!!!!!!!!!!

Előre is köszönöm!


2010. máj. 5. 08:51
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Így néznek ki! csak sokkal több. Minimum 30!

2010. máj. 5. 11:48
 2/3 anonim válasza:
Én is sokat tököltem a Movie Makerrel. Azóta már Sony Vegas-t használok. Próbáld ki te is, szerintem jobb lesz. Az a kék FFa meg vmi program a videó lejátszáshoz.
2010. máj. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De az nem túl bonyolult? Honnan tudnám letölteni ingyenesen, és nem demóként?

Bocsi, ha ez már nem ide tartozik, új vagyok még :S

2010. máj. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!