Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony Vegas Pro 13 munka...

A Sony Vegas Pro 13 munka közben időközönként mindig leáll. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Így néz ki a hibaüzenet:

[link]

És egyébként nem volt megterhelő munka a gép számára, mert csak feliratoztam a szöveget...



2017. jan. 14. 18:29
 1/9 DjImipapa ***** válasza:
Azt, hogy mi megerőltető a gép számára majd a gép maga eldönti.... amennyi infót leadtál magáról a gépről, azzal meg kezdeni max. egy látnok(ami szerintem nem létező) talán tud kezdeni valamit:( 6 éves kissé már nem modern gépemen simán megy.....sose áll le. Nyilván valami ott nem kerek neki.
2017. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gépem azért nem ennyire rossz.

Odaírhattam volna hogy jó gépről van szó, igazad van.

Mellékelek egy két adatot, a fontosabbakat:

[link]

A Vegason kívül egyébként csak a Chrome volt megnyitva, ami igen, tudom memóriazabáló, de 4 GB RAM csak elég ezeknek, és akadás nem volt semmi, szóval jelét nem adta annak, hogy tele van, megnézhettem volna közben feladatkezelőben is, de az akkor nem jutott eszembe. De azért remélem, ez egy kicsit többet segít.

2017. jan. 14. 20:14
 3/9 DjImipapa ***** válasza:

Megkockáztatom, eleve a w10 maga egy hiba..... nagyon elb....ott erőltetett rendszer, ha megnézed, fele tudású a gépem....!

[link]

Fut mellette chrome, viber, mégse szarakodik.

W10-es kodekek nem tuti hogy jók, de egyébként meg nem egyszerű így se kitalálni, hogy egy adott proginak mi nem megfelelő....:(

2017. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát akkor sajnos ezt el kell viselnem. :/

De így legalább rászokok a nagyon gyakori mentésre.

2017. jan. 14. 21:13
 5/9 DjImipapa ***** válasza:
Avagy eg másik szerkesztőre?😃
2017. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán van időm belefogni egy újabb program kezelésének a megtanulásába most, a Vegas is azért jó, mert nagyon egyszerű.
2017. jan. 14. 21:21
 7/9 Hominida ***** válasza:
Nem feltétlenül a Vegas a hiba forrása. Lehet, hogy a háttérben egy másik program borította fel az első dominót, ami a Vegasban már egy magyarázat nélküli leállást okozott. Kísérletezned kell, erre nincs jobb orvosság. Illetve még az, hogy monitorozod a registry és a katalógus eléréseit, például a Process Monitorral, de annak az elemzése csak tippeket ad a kísérletekhez.
2017. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hominida ***** válasza:
A Vegas jó program, de esetleg egy régebbi verzió nem hal bele abba, amibe ez belehal.
2017. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, majd kísérletezem akkor, köszi a tippeket!
2017. jan. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!