Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tf2-ben csak akkor tudok...

Iotorrent kérdése:

Tf2-ben csak akkor tudok tradelni ha befizetek 5 dollárt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy fegyvert refre lehet cserélni de én nem steamen vagy oldalon akarok tradelni hanem szerón a játékosokkal

2017. jan. 17. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
TF2 Premium kell hozzá tudtommal. Ahhoz meg pénzt (valódi Forintot) kell költened, igen.
2017. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a refined metal minek mert tudom hogy azzal is lehet tradelni, de akkor az egy fizetőeszköz vagy barkácsolni is lehet vele?
2017. jan. 18. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

F2P vs. Premuim

[link]


Fizető eszköz is és barkácsolni is lehet vele!

[link] (Miket lehet craftolni free játékosként)

[link] (Mennyit ér? Csak viszonyítási alap! És csak akkor tradelhető a fizettél már!)

2017. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha én azt az 5 dollárt elköltöm, mondjuk a mann co áruházban akkor megint fel kell töltenem 5 dollárt hogy tradeljek?
2017. jan. 23. 07:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Prémium felhasználó tud tradelni, ennyi. 1x fizetés után már prémium vagy legyen az a vásárlás $1 vagy $100.
2017. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha csak feltöltök pénzt?
2017. jan. 23. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

TF2-ben pénzt kell költeni, nem elég csak feltölteni.

Rég nem játszottam már vele de játékon belül van egy bolt ott bármit veszel prémium leszel.

2017. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Vettem is egy angert meg egy killer solo tauntot!
2017. jan. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!