Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes program amivel...

Ingyenes program amivel idozithetem az animációimat?

Figyelt kérdés
Kepkockarol kockára

2017. jan. 27. 09:55
 1/5 tabaki ***** válasza:

Csak a lényeg maradt ki a kismillió témacímke közül.

Miféle animációidat? Ez egy képsorozat? Mit jelent az, hogy „képkockáról kockára időzítés”? Minden animáció úgy készül, hogy -- akár manuálisan, akár gépi segédlettel -- meghatározod, melyik kép melyik kockára kerüljön, és hány kockán át vetítődjön, mi az, amiben a te elképzelésed eltér?

Ha lehetne érteni, mit akarsz voltaképpen, akkor valószínűleg hogy egy ingyenes videószerkesztőre lenne szükséged, azt ajánlgattunk itt eleget, írd be a keresősorba.

Az mindenesetre nem ártana, ha pontosabban is megfogalmaznád, mit szeretnél csinálni

2017. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rajzi animáció. Photoshop jó volt, de lejárt a próba idő
2017. jan. 27. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető volt, amit írtál, az elsőnek szokása mindenbe belekötni, amibe csak tud, ne törődj vele.


Én annyit kérdeznék vissza, hogy milyet szeretnél? Amivel rajzolni is lehet? Mert akkor a Pencilt ajánlom. Ha CSAK időzítéshez meg mondjuk néhány alapvető effekthez kell, akkor olyasmiket tudok ajánlani, mint az OpenShot vagy az Avidemux

2017. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) csak időzítés :) a correl videó stúdióval időzítettem, de nagyon rossz lett a felbontás és csúnya lett az animáció :( megpróbálom ezeket is :)
2017. jan. 27. 18:08
 5/5 tabaki ***** válasza:

„az elsőnek szokása mindenbe belekötni, amibe csak tud”


Persze -- és amikor értelmetlenségeket beszéltek, akkor bizony tudok mibe. Ettől függetlenül öröm látni, amikor két lélek a pontos fogalmazás korlátait áttörve egymásra talál.


A Pencil nem rossz választás, épp nemrégiben frissítettek rajta, úgyhogy már használható az újabb Windowsokon is:

[link]


Ami a képek összefűzését illeti, még javaslom a MonkeyJam kipróbálását is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


Ezenkívül, mint sok egyébre, erre is gyakran ajánlgatom a Blendert. Mivel ez túl okos program ahhoz, hogy első blikkre nyilvánvaló legyen a működése, általában senki nem hiszi el nekem, hogy a videószerkesztője néhány alapdolog megértése után nagyon egyszerű és kényelmes -- de hátha éppen te leszel az, aki majd ebben egyetért velem. Valakinek már írtam egy hasonló ismertetőt, az itt található:

[link]

Ha esetleg kipróbálod, és a leírásomban nem találsz meg valamit, amire szükséged van, kérdezz nyugodtan.

2017. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!