Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vhs videot akarok digitalizáln...

Vhs videot akarok digitalizálni számítógépre. Vettem (rendeltem) egy usb-s vhs digitalizáló kütyüt! A csomagban ez a kis fekete usb-s készülék, és egy mini disk volt, ami csak a drivert telepítette a gépre! Viszont telepítő cd-t nem adtak! Miért?

Figyelt kérdés
Így hát nem tudok semmit vele kezdeni! Mi a teendő ilyenkor? Milyen programot lehet letölteni a netről?! (ha lehet) HELP!Próbáltam keresgélni.. mert ugye a google a barátod.. de mind pénzes verzió volt.
2017. jan. 28. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A driver az a "telepítő cd". :)
2017. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Google-be beírod, hogy "video capture program", aztán válogatsz. Van millió.
2017. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a driver az kevés! Az még nem program! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. jan. 28. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Na pont ezért van a kérdés kifejtés rovat, ahol a tisztánlátás kedvéért illene megadni a a részleteket. Na mindegy. :)
2017. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van.. Tehát! Rendeltem egy Vhs digitalizáló eszközt a neten.. a csomag tartalma egy fekete szinű usb digitalizáló eszköz, egy driver telepőítő cd, és egy pár oldalas útmutató volt. Amikor összekötöttem a videomagnóval a számítógépet, beraktam a driver telepítőt is. Feltelepült, de nem futott.. (Egyébként nem is kell,hogy fusson,,nem az a dolga) Viszont,hogy működjön a készülék,és,hogy áttudjak másolni régi vhs eseményeket a gépre.. kell m,ég egy külön program,amit eddig nem találtam. A googleba természetesen beírtam a próbálkozásaimat,de mindegyik program pénzes volt. És itt akadtam el.
2017. jan. 28. 12:54
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt van a driver leírása amit én is meséltem.. a vége felé..

[link]

2017. jan. 28. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen op rendszerről van szó, de mivel a windows rendszereknek azt hiszem alapból része pl a windows movie maker én pl azzal próbálnám meg először. Gondolom be kell állítani a video forrást aztán a kimenetnél, hogy milyen formátumban szeretnél rögzíteni és valszeg ennyi.
2017. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állítólag ezek az olcsó(bb) készülékek nem túl tökéletesek... Egy Dvd Combo készülék mit tud? Drága?
2017. jan. 30. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonló készülékünk lehet. Én mondjuk kaptam hozzá egy ulead video studio programot a lemezen, de nem használtam. Nékem a movie maker egyszerűbb volt erre a feladatra. 😊
2017. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!