Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem olyan programra lenne...

Nekem olyan programra lenne szükségem, ami felveszi az emberek hangját, és szebbé teszi. Ezt nem tudom jobban megfogalmazni. Valaki esetleg vágja?

Figyelt kérdés
Tehát olyan kellene, amit az énekeseknél is használnak. Hogy szép legyen a hangjuk. :)
2010. máj. 6. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hangszépítő program nem létezik.

Léteznek hangkorrektor programok, de ezek csak a hangmagasság- és ritmusbeli hibákat korrigálják.

Ha egy énekesnek szar az intonációja, szarok a vibrátói, a nyújtásai ugyanúgy szar marad az egész.

Autotune a legelterjedtebb, ennél szerintem jóval természetesebb hatású az Melodyne.

2010. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magam :D Az a helyzet, hogy ballagóra cdt csinálunk a zene tanárunknak, és szeretnénk profin, egy kicsit szépíteni, korrigálni rajta. Mint pl hallani hogy sok sztárnak sokkal "csúnyább" az igazi hangja mint ha felvételről megy. Persze tudom vokáloznak alatta, stb, de hátha lehetne egy picit korrigálni rajta. Nem kell sokat, hiszen zene iskolások vagyunk, csak egy picurit profibbá tenni :P
2010. máj. 6. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
tehát ha jól értem hangtorzítót szertnél. Próbáld ki a morphvox nevű progit. Ha ügyesek vagytok, akkor egész profi munkát végezhettek vele. :) Mi szinkronparódiák készítéséhez használjuk. Nagyon jó!
2010. máj. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :D
2010. máj. 8. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!