Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 probléma, mi lehet a gond?

Win 7 probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Újra kellet raknom a win7-t (64bit) a mellékelt loader-el hiába csinálom meg, számlálja vissza a napokat. Ez elött is win7-em volt és akkor működött a loader. Letöltöttem 1 másik loadert is de azzal sem működik. Mindent jól csinálok, mert egy másik gépen is újra raktam a win7-et, ugyan ezt, és azon működik. Próbáltam azt a cmd-s módszert is ami 3X 30nappal meghosszabítja, de az sem működik nekem:( Mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm.
2010. máj. 7. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lejár se fog semmit csinálni, csak indításkor felugrik egy üzenet... Én nagyon ritkán indítottam újra úgyhogy ez nem okozott problémát...
2010. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
VEDD MEG HA TETSZIK!
2010. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
removeWAT!! nekem működik fél éve raktam fel és azóta sincs semmi baj frissítések is jönnek csak 10 másodpercet vesz igény elindítod rámész removewat és kész is még újra se kell indítani és az 26 nap is elfog tűnni am utolsónak: szerintem erre senki sem volt kíváncsi főleg nem a kérdező.
2010. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!