Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a Bongo tényleg tud ilyen...

Ez a Bongo tényleg tud ilyen titkokat? Egyáltalán mi alapján működik?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltam és azóta folyamatosan kapom tőle az üzeneteket,hogy pl:"hogy az egyik ismerősöm pont most hallott rólam egy durva pletykát" és küldjem ezt meg azt vissza és akkor leírja,hogy mit.Most ez mi?
2017. febr. 7. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, elején leszögezem hogy ezek gondolatok.


Ugyebár, elküldöd az SMS-t, néhány perc késleltetés után jön csak a válasz, legalább is nekem úgy volt.


Ha van facebook profilod, akkor szerintem az alapján alkot egy valósághoz hű történetet, nem zárom ki azt hogy az üzeneteket is meglesi, bár ezt nem tudom.


Ha meg nem talál facebook profilt, csak kitalál valami hihető történetet.

2017. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen komolyan elgondolkodsz? Hmm... lehet, hogy nekem is létre kellene hoznom valami hasonlót? Úgy tűnik elég sok a hülye, aki hajlandó ilyesmiért fizetni.
2017. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egyszer kipróbáltam és azóta folyamatosan kapom tőle az üzeneteket"

Remélem jó kis előfizetéses vagy, mert 1 SMS közel 2000 Ft.

Fals kitalált dolgokat küldenek, semmit nem tud, csak random kiküld jó drágán SMS -eket.

Ennek pont az a lényege, hogy SMS előfizetést veszel, és nyújtania kell valami tartalmat, így legálisan nyúlhat le előfizetéses telefonokról havi 20~30 ezret is akár!

2017. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"hogy az egyik ismerősöm pont most hallott rólam egy durva pletykát" és küldjem ezt meg azt vissza és akkor leírja,hogy mit.


És te ezt a bugyuta szöveget készpénznek veszed?

2017. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!