Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez a Windows...

Szerintetek ez a Windows Server program teljesen legális?

Figyelt kérdés

Már kb 12 éves korom óta tudom, hogy rendszergazda szeretnénk lenni. Az utóbbi időkben sokat gyakoroltam VirtualBox-ban a Windows Server, és különböző Linux disztribúciók szerverként való üzemeltetését, de most már szeretném itthon élesben is kipróbálni a dolgokat. Van itthon egy barebone mini PC-m, amit befognék ilyen célokra. Szerintetek ezt a Windows Server rendszert érdemes lenne megvenni hozzá? : [link]

Mindenképp szeretném hogy jogtiszta szoftver legyen rajta, és tudom hogy Linux is jó lenne, de én Windows-on is szeretnék gyakorolni.

Vajon ha a linkelt programot megveszem, akkor legálisan tudnám használni?



2017. febr. 9. 15:52
 1/2 Derwer ***** válasza:

Felsőoktatásban amúgy alapból jár.

Közoktatásban a kliens windowsok járnak, a szerverek nem biztos...


De gyakorlatilag teljesen felesleges gyakorlásra licencet venni , semmi különbség nem lesz számodra és senkit sem érdekel...

2017. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakorlásra meg ne vedd, még ennyiért sem. Ha van valami Core 2 Duo meg raksz bele 4-8GB RAM-ot azzal vígan elszalad. Akár még az ESXi-t is felránthatod rá gyakorlásképpen ha a virtualizáció is érdekel.
2017. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!