Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re a Forza Motorspo...

Windows 10-re a Forza Motorsport 6 teljesen ingyenes játék, vagy kell bele venni tartalmakat, hogy játszható legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az összes autó és pálya elérhető, vagy azokért külön fizetni kell? Köszi a választ előre is!

2017. febr. 12. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
igazából xbox one-ra kell megvenni hogy tudjad játszani pc-n mert az mellé kapod a windows-os változatot .
2017. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, én nem így tudom... A Windows Store-ról lehet letölteni, 22GB körüli a játék, csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyire ingyenes ténylegesen, mert pl. a Killer Instinct szintén Windows Store-os játéknál is az van, hogy ingyenesnek van mondva, viszont csak 1db játszaható karakter kapsz hozzá, a többit egyenként kell pénzért megvenned, vagy a Definitive edition-t, ami már tartalmazza egyben az össze karaktert, az viszont 14ezer HUF.. Akkor hol itt az ingyenesség?
2017. febr. 12. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Közel sem érhető el minden. Amiről írsz, az az Forza Motorsport 6 Apex limitált autó és pályamennyiséggel, de ettől még játszható.


A Motorsport 6 min. 17.000 Ft (mind a Horizon 3 alapára), és ahhoz is lehet még sok-sok DLC-t vásárolni.

2017. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!