Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Player-em...

Windows Media Player-em akadozva játssza le a videókat, mit tehetnék? Bővebben lent, valaki kérem segítsen

Figyelt kérdés

Windows 7-em van. Próbálkoztam más programokkal, a VLC Media Player pixeles volt, a KMPlayer egyáltalán nem működött. Letöltöttem egy Windows Media Player 12-es csomagot, oda volt írva, hogy Window 7-hez, aztán mégis kiírta, hogy erre a gépre nem jó.

Nem tudok már mit csinálni, nem tudom rendesen megnézni a videóimat. Segítsen valaki, aki jobban ért hozzá



2017. febr. 15. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen gép? Milyen videók?

A videokártya legalább a dxva-t tudja? Driverek fent vannak?

2017. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lenovo laptop. A videóimat a telefonommal csináltam (iPhone 5S).

DivX Player és Converter van rajta.

Milyen driverek?

2017. febr. 15. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Tehát iPhone 5S videó, azaz h264, 1080p, 30fps videó kell neked.


Az hogy Lenovo, az kevés lesz. Beláthatod, legalább negyvenfélét árul jelenleg is. Kellene legalább a processzor és a videokártya típusa.


A dirverek közül főleg a videokártya driver az, aminek a hiánya a videó lejátszását elrontja. A VLC alatti kockázódás arra utal, nem tudja a DXVA (sem az OpenGL) kimeneti modult használni, csak a GDI-t.

2017. febr. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ennyi információ alapján nem tudod, mit tehetnék? Meg kéne nézetnem egy szakemberrel? Sajnos ehhez nem értek, a videókártyával nem tudok mit kezdeni. Sőt, még azt sem tudom, milyen típusú Lenovo gépem van, nem látoml, hogy rá lenne írva.
2017. febr. 16. 10:31
 5/9 AntZ ***** válasza:

Töltsd le az ingyenes verziót, tud magyarul:

[link]

Csak telepítéskor jelöld ki a kodekek telepítését:

https://www.youtube.com/watch?v=4oZSF97JpvU&ab_channel=xShad..

2017. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a programot, de a kódexeket nem, mert azt írta ki, hogy a folyamat nem fér hozzá a fájlhoz, mert egy másik folyamat használja.
2017. febr. 19. 20:02
 7/9 A kérdező kommentje:

Megkerestem a fájlt, amit elvileg használok (39923307 lavfilters, 38757403flvsplitter), megpróbáltam őket megnyitni, és ezt írta ki:


A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64 bites) verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával.


A hibaelhárítást, problémamegoldást próbáltam, nem működött.

2017. febr. 19. 20:08
 8/9 AntZ ***** válasza:

Hány darab videóról van szó? Esetleg próbáld meg átkonvertálni:

[link]

2017. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy az összes :(
2017. febr. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!