Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent egy program telepít...

Mit jelent egy program telepítése során x86 vagy x64 -el kapcsolatos hibaüzenet, ami kapcsolatban áll egy acedrv05. sys aláírási problémával?

Figyelt kérdés

Biztosan buta kérdés, ezért előre is elnézést kérek mindenkitől, aki ovassa...


Megpróbálom leírni a lényeg, ha jól értettem meg. Szeretnék feltelepíteni egy PONS GERMAN nevű CD-t, nyelvtanulás céljából. A telepítés során kiírt első hibaüzenet az volt, hogy az én rendszeremen nem lehet futtatni ezt a telepítőt (itt sejtem a x86 vs x64-es proglémát). Aztán a windows10 rendszerem felajánlott egy lehetőséget egy általa korrigált telepítésre, amit elfogadva sikeresen telepítettem a szoftvert (látszólag rendben lefutott minden).

Amikor azonban elindítanám a feltelepített programot, akkor kiírja, hogy nem futtatható, mert az acedrv05.sys nincs aláírva. Töröljem le az ezt használó programot és töltsem le a gyártó honlapjáró az acedrv05.sys-t és tegyem fel a rendszerbe. Na ezt a filet nem tudtam sehogy sem megtalálni az interneten és letölteni.


A telepítés során folyton látom, hogy x86, de a program szerintem x64-et igényel. Ezt a problémát sem tudom sehogy megoldani.


Elnézést, ha megválaszolhatatlan kérdést írtam, csak reméltem, hátha valaki érti ezeket :-))) Nem szakmám a számítástechnika.


2017. febr. 19. 08:47
 1/1 DjImipapa ***** válasza:

Hogy szerinted mit igényel egy program, az elhanyagolható. Ha azt írja nem jó , akkor hidd el.:)

Online fordító van helyette:

[link]

2017. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!