Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy is van ez?

Vitolo22 kérdése:

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok van ez a program

program neve Cheat Engine

és ugye mondták hogy ezzel a programmal fel tudom

gyorsítani a letöltési sebességemet

hát igen nekem 3.6 mg letöltési sebességem van de ezzel

a programmal sikerült fel vigyem több mint 2.0 mg ra vagy 6 szorosa az én letöltési sebességemhez képest no de letöltési sebeséget viszont nem észleltem akkor ez egy nagy át verés? vagy mire jo ez a program ?


2017. febr. 20. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még azt sem tudtam, hogy a letöltési sebességet milligrammban mérik.
2017. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen hülyeség, aki ilyet mond az vagy csak trollkodott vagy ő sem ért semmihez. A letöltési sebességed maximuma kizárólag az előfizetett internetcsomagon múlik. Ha gyorsabbat akarsz akkor a szolgáltatónál kell nagyobb csomagot fizetni és ők emelik meg azt a korlátot ami most a neteden van. Ez a program semmi mást nem csinál, mint egyes értékeket átír a képernyőn, ettől még a neted nem lesz gyorsabb.
2017. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mondták aszt is hogy játékokhoz is jó ez a program mégis mit csinál ez velük ?
2017. febr. 20. 17:04
 4/5 DjImipapa ***** válasza:

Bakker kérdező....legalább utánanézhetnél, mi a hivatalos álláspont....kb. 4 mp alatt kiszedtem a lényeget!:):

Habár sok játékban vannak beépített csalások vagy rövidítések, hogy könnyedén megoldhasd a húzósabb szituációkat, de mégis vannak kivételek. A Cheat Engine erre lett kifejlesztve.

2017. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A játékok fájljaiban tárolt információt írja át. De a különbség az, hogy a játék a te gépeden fut, a beállításait helyileg érheted el. Pont ezért nem működik a netes játékoknál, ahol a játék adatai nem a gépeden hanem szervereken vannak tárolva. A képernyődön a játék ablakában átírja a számokat, de valójában nem változtatja meg a játékot, mert nem fog mentésre kerülni a hamis adat.


A netsebesség esetén is például egy sebességmérő ablakban lévő számadatot át tud írni a program, de semmi köze nem lesz a valósághoz. Torrentezés esetén ha pedig hamis adatot közölsz a trackerrel még ki is tiltanak csalásért.

2017. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!