Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnam felgyorsitani a...

Enigmapont kérdése:

Hogyan tudnam felgyorsitani a laptopomat?

Figyelt kérdés

Regi (2012), doglodik, naaaaagyon lassu mar. Alapvetoen nincsenek letoltve programok, amik nagyon meglassitanak, de mar egy emailt irni is kihivas rajta.

Kb. egy eve ujra volt telepitve, de nagy valtozas nem lett rajta hosszu tavon. Otlet, javaslat?



2017. febr. 20. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fejsze :)
2017. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
meghirdeted vaterán, hozzádobsz a kapott pénzhez pár yízest, és veszel egy újat.
2017. febr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszi, ezekre mar en is gondoltam :), de amugy tenyleg korrekt valaszt kerek, emrt nem szeretnek megvalni tole. Meg fejszem sincs...
2017. febr. 20. 18:23
 4/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
Másik operációs rendszer verzió (pl Professional/Ultimate helyett Home), SSD, több memória (ha lehet bővíteni vagy cserélni). Legrosszabb esetben kuka + új vásárlása.
2017. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintetetk telejsitmenynovelesnek erdemes fizetni pl. egy Avast Antivirusert? (Vagy masert) Azt irja, h a kovetkezok lassitjak a gepem: fajlszemet (sztem elhanyagolhato), rendszerbeallitasok (8 tetel), szuksegtelen alkalmazasok (7 tetel). Nincs nalam megnyitva semmi, es alig van valami a gepemen.
2017. febr. 20. 18:35
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezekbol, amit en is ertek: minimum 550 GB szabad helyem van.
2017. febr. 20. 18:36
 7/17 anonim ***** válasza:
nehogy. nagy hülyeség lenne. sőt én pl vírusírtót sem használok, csak felslegesen lassítja a gépet, és úgyse ismerné fel a vírusokat.. okosan kell böngészni
2017. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi, akkor eddig jok vagyunk. De akkor mit tegyek? Ismet ujratelepites segitene?
2017. febr. 20. 18:46
 9/17 Derwer ***** válasza:

Nem adsz semmi érdemi infót, így nem lehet érdemben segíteni. Írd le mi van a gépben. (CPU, RAM, háttrétár kezdésnek)


Látatlanban:

Általában egy SSD sokat tud dobni a sebesség érzeten.

És a reinstall is sokszor csodákra képes.

2017. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocs, de nekem ezek tok kinaik. Mive nem ertek hozza, ezert nem tudok pontos adatokat mondani. Ha szukseges es meg tudod mondnai, hogy hol talalom, akkor legyen ugy. Magamtol nem tudom, hisz epp ezert kertem segitseget.
2017. febr. 20. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!