Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám ezt megakadályozni...

Hogy tudnám ezt megakadályozni? . Windows7 asztali ikonjai folyton áthelyeződnek, ha változtatok a doksin vagy újraindítom a gépet.

Figyelt kérdés
Minden ikonnak megvan a maga kis helye a képernyőn, amit neki szántam, mégis balra rendezi őket a gép újraindításnál vagy doksi változtatásnál.

2017. febr. 22. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb egérgomb az asztalon -> Nézet -> Ikonok automatikus elrendezése elől vedd ki a pipát.
2017. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Doksi módosításánál" - konkrét dokumentumnak semmi keresni valója az asztalon. Oda parancsikonok valók, semmi más.
2017. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi, magamtól eszembe se jutott volna, hogy létezik ilyen oldal. Jéééééé. Ha ott kaptam volna választ, nyilván nem itt kérdeznék.


Második válaszoló: Ott nincsen pipa, pont ezért se értem, miért csinálja ezt. Amúgy az egérgörgetésnél is az van, hogy egy idő után, de max. újraindításnál átállítja, hogy mennyi sort görgessen. Pl. én beállítom, hogy 6ot, aztán az mindig visszaáll 1re.


Harmadik válaszoló: nem a véleményedet kérdeztem, hanem segítséget a problémámra. Ha nem tudod a választ, akkor inkább tekerj lejjebb az oldalon.

2017. febr. 22. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez esetben itt egy link + egy leírás (remélem megy az angol). Ez szerintem megoldhatja a problémád


[link]


1. Open Regedit:

In regedit go to these 2 destinations:


HKEY_CLASSES_ROOT\Wow6432Node\CLSID\{42a­edc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InPro­cServer32\


and


HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{42aedc87-2188-4­1fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32\


2. Start by right-clicking on the last sub-key (which in this case is InProcServer32) and click on "Permissions...", then click on "Advanced...", then click on "Change" for the "Owner". Again choose "Advanced...", click "Find Now" and select "Administrators". "OK", "OK". Select the "Replace owner on subcontainers and objects" and also "Replace all child object permission entries...", then click OK. Then select "Administrators" in the Permissions window you first opened and tick "Full Control" then hit "OK". Do that to the InProcServer32 folder in both HKEY paths.

3. Double click on (Default) and replace %SystemRoot%\SysWow64\shell32.dll with %SystemRoot%\system32\windows.stor­age.dll in both file destinations, then restart your PC and everything should work fine!!

2017. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2017. febr. 22. 12:16
 7/7 Szirty ***** válasza:

"Harmadik válaszoló: nem a véleményedet kérdeztem, hanem segítséget a problémámra."


Nem a véleményét fejtette ki, ha nem a helyzetet vázolta.


A probléma megoldásához előbb meg kell ismerni a problémát.

Számomra sem érthető mi járt a fejedben amikor a probléma leírásához ezt írtad: "ha változtatok a doksin".


Az ikonok átrendezősét vonhatja maga után az is ha változik a desktop felbontása (pl. távoli asztal kapcsolat, több monitor stb eltérő beállítása miatt).

2017. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!