Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (Otthoni) wifi hálózatra...

(Otthoni) wifi hálózatra csatlakozott eszközök kezelése!?

Figyelt kérdés

Létezik olyan program amivel az itthoni wifi hálózatot használó eszközök képernyőjét tudom nézni, esetleg kezelni azokat?

Szóval van itthon egy wifi routerünk abba az én gépem kábellel van bekötve és a kérdés az lenne hogy a wifivel csatlakoztatott eszközök képernyőjét meg tudom-e nézni vagy kezelni ezeket az eszközöket!? (Ha ilyen nincs elég lenne egy olyan is ami csak azt mutatja ki hogy melyik eszköz mennyi internetet használ.)



2017. febr. 23. 19:51
 1/4 Derwer ***** válasza:

Teamviewer elég sok platformra van , azaz keresztül elérhető lehet a többi eszköz és iranyithatod is. Persze nem titokban.


Ha adatforgalmat akarsz naplózni, akkor ahhoz egy okos router kell. Pl Asus AC66U.

2017. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a Teamviewer-t már ismerem csak ez a kód kéregetős dolog a probléma benne és az hogy ha nem fut a többi eszközön a háttérben akkor semmi értelme :/ szóval előny lenne ha csak nekem kéne egyet-kettőt kattintanom és már látnám is a másik gépet :)
2017. febr. 23. 20:18
 3/4 Derwer ***** válasza:
Az kémkedés, ami szerencsére nem olyan egyszerű...
2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást, belinkelem ha valakinek hasonló dologban lenne szüksége segítségre, köszönöm a válaszokat :)


[link]

2017. febr. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!