Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet tenni, ha a Windows...

Mit lehet tenni, ha a Windows Updater nem talál frissítéseket?

Figyelt kérdés
Mikor felraktam az OS-t(kb. egy fél éve) felrakott egy rakat frissítést, illetőleg az elmúlt félév alatt is telepített magától(be van állítva, hogy automatikusan keresse őket), de ma mikor bekapcsoltam a gépet, a skype nem indult el egy dll hibára hivatkozva. Utánanéztem, és ezt az okozza, hogy nincs meg egy frissítésem, plusz utána fel kell rakni a Visual C++ 2015-ös verzióját(frissítését?), de nem jutottam el addig, mert hiába megyek rá arra, hogy check for updates, órákon át csak keresi a frissítéseket, de nem talál semmit. Mit lehet tenni? (csak végső esetben raknám újra a windowst, így előbb szeretnék alternatív megoldásokat látni itt!)

2017. febr. 24. 13:10
 1/3 KecskeShajt újra! ***** válasza:
51%

A windows update nem fogja megoldani a dll hibákat.

Töltsd le a hiányzó dll-t és másold be, valószínűleg a C:\Windows\System32 a jó hely. Utána rakd fel a C++ -t.

A google-lel sokkal többre mész, mint az update-vel.

2017. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de valószínűleg... ? Ez a dll kell: api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0. Letöltöttem, hová való? A System32-be vagy esetleg máshová?
2017. febr. 24. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Ah, System32-be bepróbáltam és jó lett, köszi. :D
2017. febr. 24. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!