Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepített Windows rendszerről...

Telepített Windows rendszerről le tudom menteni a hálózati kártya driverét?

Figyelt kérdés

Ha van telepítve hálózati kártyához driver, miként tudom ezt lementeni?

Régen ismertem programot, amely arra szolgált, hogy újratelepítés esetére minden eszköz driver-ét le lehetett vele menteni, csak most nem találom.

Nekem jó lenne ha úgy mentené le, hogy egy mappa, majd eszközkezelőből betallózom telepítéskor.



2017. febr. 25. 08:48
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
Érdemesebb lenne az újratelepítéskor mindíg a megfelelő friss gyárit hozzáadni:)
2017. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz az eszközhöz nincs gyári driver és nagyon nehezen sikerült felvarázsolni rá valahogyan és ezért szeretném lementeni...
2017. febr. 25. 09:03
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Van olyan. Én a Driver Magician portable verzióját használom erre. Oda tudom adni.
2017. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Laptopok gyártói adnak támogatást is, pl. ilyen a Lenovo Solution Center. Le kell futtattni a teszteket, ha szükséges, frissiti a drivereket is.
2017. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A DoubleDriver nevü programmal bármelyik driverről készíthetsz biztonsági mentést:

[link]

2017. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha lemented a C/windows/system 32/driverstore mappát, az tartalmazza.
2017. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!