Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows millenium editionthasz...

Windows millenium editionthasználok újra telepítetem egy vírus miatt need for speed most wanted (régi) újra feltettem és amikorkiszeretném próbáni nem megy semmit nem csinál a játék crackelt a játék de a réggeben működöt mitől van ez?

Figyelt kérdés
már több milioszor történt ez ezért újra leformáztam a lemezt (biztonságosan) miért kell mindig újra rakni ? vagy tudnátok olyan need for speed det mondani cd keyel amivel ha újra rakod semmi baja? (amugymeg még ide irom hogy a most wanted előtt a carbon volt meg és a virús miatt több pálya eltünt!és autó és ugyanez újra raktam semmi és már megint amitt leirtam még folytatam és ujjabb need et carbont kellet keresni )

2017. febr. 25. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért használsz Windows Milleniumot? Az egy 17 éves operációs rendszer, lassan nagykorúvá válik. Milyen géped van?
2017. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Te 2017-ben még komolyan a 17 éves Milleniumot, a valaha kiadott LEGROSSZABB Windows verziót használod??


Pentium 2-es géped van? Mert ez az egyetlen elfogadható magyarázat arra, hogy ezt az őskövületet használd, de akkor is kérdés, hogy miért nem veszel egy jobb gépet, mikor már 20 ezer körül lehet Core2-es gépet venni, 4GB rammal és garanciával.

2017. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Pentium 2-es géped van? Mert ez az egyetlen elfogadható magyarázat arra, hogy ezt az őskövületet használd, de akkor is kérdés, hogy miért nem veszel egy jobb gépet, mikor már 20 ezer körül lehet Core2-es gépet venni, 4GB rammal és garanciával."


Hogyha nincs 20 000 forintja sem, mert szegény? Most mit stresszeled? Ne legyél tapintatlan.


Van húszezer forintod venni egy normális gépet?

2017. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Win ME. Virtuális gépben ma is csücsül egy :) Sajnos a kérdésre nem tudok érdemben reagálni :(


Illetve: a rendszer telepítése után feltettél minden illesztőprogramot? Valamilyen komponens hiányozhat, ha előtte futott.

2017. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AntZ ***** válasza:
A régi nfs most wanted, és a carbon működik windows 7, és 8.1 alatt is. Most játszottam végig a carbon-t. :) De a windows me helyett inkább használj 98 se-t, az sokkal stabilabb.
2017. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1. Én nem vettem (ha ugy értitek hanem talátam) 2. Van húsz ezer forintom 3. Én csak megkérdeztem. Nem nagyon sűrgős
2017. márc. 1. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Dobd a géped a kukába.
2017. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 kösz szépen világ legjobb válaszát
2017. máj. 20. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy próbalj inkább 98set.
2017. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!