Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Diablo 3 küldetései megtalál...

A Diablo 3 küldetései megtalálhatóak valahol magyar nyelven?

Figyelt kérdés

Kacérkodok a vásárlással, de aggaszt, hogy nincs hozzá magyarítás. Van olyan oldal, vagy alkalmazás, ami magyarul leírja, hogy mit kell csinálni?

Amúgy a játékban van térkép, és jelölve van, hogy hova kell menni?



2017. márc. 4. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ne tántorítson el, akár üzbég nyelven is használható, akivel beszélned kell annak a feje fölött ott egy felkiáltójel, a térképen villog a waypoint ahová menned kell, stb. Az aktuális küldi 4 szavas leírása ("keresd meg a valamit a valahol") ott van mindíg jobb odalon, ha már nagyon nem tudod mit csinálj max. ezt az egy mondatot lefordítod google fordítóval. :D De nem hiszem hogy elakadnál ezen.


Én pár hónapja vettem meg az alap+kieg-et, a kettő volt valami 30 euró (átszámítva olyan 8-9ezer pénz), minden fillért megért. Sokkal nagyobb butaságokra elszórok több pénzt, és ez időtálló, nem egy 7végén kitolod és annyi.

2017. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Most is annyi a battle.net-en. 29.99 és a kieg is jár hozzá.
2017. márc. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!