Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépemen reklám vírus...

A számítógépemen reklám vírus van. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A számítógépem gondol egyet és megnyitja a google chrome-ot és beugrik valami játék így ezáltal le alt tabol a játékból és már nagyon zavaró. A vírusírtó nem talál semmit... Újratelepíteni ezért nem szeretném... Tudtok segíteni vagy valami? :/

2017. márc. 4. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
adwcleaner
2017. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Van ma már sok minden okos dolog, mint pl. uBlock Origin, Ablock Plus, vírusirtók böngésző bővítménye, mint pl. az Avasté. Tessék ezeket használni.


Én Firefoxot használok, és semmilyen hülyeséget nem nyaltam még be, köszönhetően a 3 extrának, amit feljebb írtam. Továbbá nem is nyitok meg mindenféle oldalt. Mert sokszor hiába a vírusirtó meg a böngésző bővítmény, ha a user áment mond bármire.


Amúgy igen, AdwCleaner, vagy Malwarebytes. Továbbá CCleanerrel kilehetne pucolni a sok sallangot a gépről. Bár az utóbbi nem fog segíteni a problémán, de sok szemetet letöröl a C-ről.

2017. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
100%
Szerintem a Malwarebytes Junkware Removal Tool a legjobb az ilyen böngészőbe épült szarságok ellen.
2017. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!