Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 (nem gyári ha ez...

Windows 7 (nem gyári ha ez számít) alatt az office 2007 auomatikus frissítéseit és a windows media player automatikus frissítéseit, hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 4. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
>vezerlopult>rendszer es bitonsag>windows update(es valahol ott)
2017. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott csak az oprendszer frissítésére van lehetőség és annak beállítására.
2017. márc. 4. 19:01
 3/9 AntZ ***** válasza:

Írd be futtatásba (windows gomb + R):

services.msc

Keresd meg a windows update bejegyzést > majd jobb klikk rajta > tulajdonságok > indítás tipusa: letiltva. Utána indítsd újra a gépet, és voilà.

2017. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ott szintén csak az oprendszer frissítéseit tudom leállítani a legutolsó információm szerint, vagy legalább is mikor ott jártam még így volt.


Állításotok szerint ha leállítom a windows frissítéseit azzal leállnak az office és a media player frissítései is?



Talán nem volt egyértelmű a kérdésem, ami csak az office 2007 és a windows media player frissítéseinek a leállítására vonatkozik.


Javítsatok ki, ha tévednék.

Csak azért, mert ha jól emlékszem az oprendszer frissítéseit már leállítottam, amikor is az office frissített egy akkorát, hogy nem győztem kivárni.

2017. márc. 5. 10:43
 5/9 A kérdező kommentje:
A válaszokat azért értékelem.
2017. márc. 5. 10:44
 6/9 AntZ ***** válasza:
Vezérlőpult > Windows Update > Beállítások változtatása a bal oldalon > frissítések más Microsoft termékekhez < innen vedd ki a pipát.
2017. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam ilyen nincs
2017. márc. 5. 20:40
 8/9 AntZ ***** válasza:

Xhi

Posts: 6298

You can also stop all Microsoft (NON-Windows) Updates In Control Panel -> Windows Update -> Change Settings on left. Uncheck "Give me Updates for Microsoft products...".

[link]

2017. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AntZ ***** válasza:

A 2013-as office-ban így lehet kikapcsolni:

[link]

Viszont a tiédben nem tudom van-e ilyen lehetőség.

2017. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!