Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől csinálja ezt? Bővebben...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Mitől csinálja ezt? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy most találtam meg egy olyan pc játékot amit régebben nagyon szerttem és most ujra akartam játszani vele de valami nem jó!

A Star Wars Jedi Knight:Jedi Academy játékról lenne szó! igaz nem mai játék de én szerettem annak idején és most ismét szerettem volna vele egy jót játszani de amikor el kell kapni Boba Fettet akkor a játék kiirja hogy a Jedi Academy Sp működése leállt!

Ezt miért csinálhatja?

Mind idáig hibátlanul mennt de most ahogy ez a feladat minden inditáskor amikor betölti a mentésemet akkor elindül és azonnal kiirja a fenntebb emlitett hibát!

win 7 Ultimate rendszeren probáltam vele játszani de persze Xp Sp3 as kompatibilitással de nem hiszem hogy ezzel lenne a baj ha eddig müködött!

esetleg valaki tudna megoldást erre a dologra?



2017. márc. 7. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet egy régi hiba, keress hozzá patchet. Ez a legvalószínűbb.
2017. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!