Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék kiegészíteni...

Hogyan tudnék kiegészíteni egy TTF Font fájlt ékezetes karakterekkel (pl. Ű, ű, ő, Ő) egyszerűen?

Figyelt kérdés
Van benne kicsi/nagy U, még Ú is, de duplaékezetes nincs. Kéne egy jó program hozzá.
2010. máj. 10. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán google és rákeresel a "ttf editor" vagy ha nagyon nem megy az english nyelv, akkor a "font szerkesztő" szavakra...

Hajrá! Innen válogathatsz neked tetszőt (van ingyenes is), ha meg egy fizetős tetszik meg, akkor próbálkozhatsz alternatív keresésekkel mondjuk torrent oldalakon, hátha van tört változata...

2010. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek meg: felesleg megtanulnia szegény kérdezőnek az ASCII kiosztást, mert ha a font-készlet nem tartalmazza, akkor abból max egy négyzet lesz, vagy még az sem, esetleg megjelenik helyettesítésképp egy Arial-os vagy Times-os ékezetes izé...
2010. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyrészt ha a "kedves" első válaszoló elolvasta volna a kérdést, tudhatná, hogy nem a karakterek ASCII kódját kérdeztem, illetve azt is, hogy tudom, hogy mire jó a Google. A kérdés tartalmazza továbbá az "egyszerű" szót is. Éppen próbálkozom egy mingw-vel futó fontforge disztribúcióval, de egyelőre nem volt sikeres próbálkozásom. A többi program amit találtam pedig nem végezte el a dolgát rendesen.
2010. máj. 11. 17:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, még valami 13:01-nek. Angolul az "English" szót nagy E-vel írjuk, nem úgy, mint ahogyan magyarban írnánk.
2010. máj. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!