Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 operácios rendszer...

Windows 7 operácios rendszer probléma, , , Többi lent , , ,? , , ,

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy miért van az például egy játéknál hogy azt irja hogy "windows 7 32bites vagy 64bites verzioja szükséges" (Windows 7 Professional 32bit van a gépen) meg van olyan hogy a telepitő (régebbi játékoknál) Operácios rendszernél azt irja hogy "Not Found"?

2017. márc. 15. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A 32bites windowson nem lehet 64bites progikat futtatni.

A régebbi játékok nem win7re lettek írva, van amit lehet, de azok is Xp vagy Win2000 módban mennek.

2017. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom,,de azt irja hogy "32 bites vagy 64 bites szükséges" és nekem 32 bites van,,akkor mi a baj??
2017. márc. 15. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A 32 bites szoftverekhez 32 bites rendszer kell, a 64 bitesekhez meg 64 bites. Ha a játék lemezén rajta van mindkettő telepítő, akkor indítsd el a 32 bitest, ne a 64 bitest. Ha nincs rajta, akkor vidd vissza a boltba, hogy cseréljék be 32 bitesre a lemezt.
2017. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huh,,,a játék fel van telepitve..1 darab indito ikon van ...rámegyek és kiirja hogy "windows 7 32bites vagy 64bites verzioja szükséges" ...a gépen 32 bites rendszer van szoval elvileg mennie kéne ..( nem csak 1 játéknál csinálja ) és az se hiszem hogy normális hogy régebbi (2005 körüli) játékoknál a telepitőben azt irja operating system mellett hogy "not found"
2017. márc. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!