Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése sikertelen?

Windows 7 telepítése sikertelen?

Figyelt kérdés
win10 van a gépemen, vadi új benne minden, ráraktam a win10 et de nem fogadja el a land drivert így nincs net rajta sehogy sem. ezért felpróbáltam rakni a win7 et de annak meg valami illesztő hiánya van, már több win7 telepítésével is próbálkoztam de semmi haladás. az egyik első fura észrevételem az volt hogy nem használhatom már a nyelvválasztásnál sem az usb s egeret sem a billentyűt, csak ps2 es billentyűvel tudom irányítani, mit lehet tenni?

2017. márc. 15. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
1151?
2017. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2017. márc. 15. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:

A 1151-es foglalattal a Windows 7 telepítése eléggé meg tud tréfálni. Alapból a CD/DVD driver missing hibát szokta kidobálni. Nekem is a 7 lett volna a "kedves" de 10 lett, majd később rájöttem, hogyan lehet telepítteni a Windows 7-et 1151-es foglalattal.


Ehhez jó lenne tudni az alaplapod típusát. Nekem MSI (H110) van, a hivatalos oldalukon van egy kis program, amit le kellett tölteni, és 2 pendrivera volt szükségem. Az egyikre ki volt írva az eredeti Windows 7 (ez lehet DVD is), de a másik mindenképp pendrive. A másikat le kellett formázni, majd az MSI programjával az egyikről a másikra áttírni a képfájlt. Valami bővítményt integrált be a telepítőbe. Ha szerencséd van a te alaplapodhoz is van ilyen.


Egyébként nem éri meg 1151-re Windows 7-et telepíteni.

2017. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
alaplapom: Asrock b250m hdv
2017. márc. 15. 11:50
 5/8 A kérdező kommentje:
nem is akarok win7 et rárakni de mivel win10 el nincs netem nem tudok mást csinálni
2017. márc. 15. 11:50
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha rájössz valahogy hogy miért nincs netem akkor marad a win10
2017. márc. 15. 11:51
 7/8 A kérdező kommentje:
az eredeti gyári lan drivert sem engedi felrakni erre a win10 re
2017. márc. 15. 11:53
 8/8 Toga Aty ***** válasza:

Nem fogadja el a Lan drivert? A saját telepítő lemezéről?Ez érdekes.

1.Biost tedd alap állapotba.Javasolt az UEFI telepítés.(cserélj billt)

2,eszközkezelőben a driver útvonalát megmutatva hozzá adni a lan drivert(nem telepíteni,hozzáadni),esetleg kikapcsolni az aláírás kényszert.(win 10 javítás funkció 7-es gomb)

3.menj át a haverodhoz töltsd le a gyártó honlapjáról és usb-n teleptsd fel.

2017. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!