Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 visszaállítása?

Roland198700 kérdése:

Win 10 visszaállítása?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy nem ment a hdmi a tv-vel ezért letiltottam az alaplapi videokártyát mert összeakadt a másikkal(radeon hd 8750m). gondoltam ujra telepitem az ilesztőprogramokat. le is töröltem a radeon illisztőjét majd a gép ujraindult. azota nem tölti be a windowst. bootolás után csak pörög a kis jel.

Valakinek ötlet, hogy hogyan tudnám visszaállítani?


2017. márc. 15. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

F8 rendszer visszaállítás korábbi állapotba, vagy ha ez nem lehetséges, akkor csökkentett mód, kitörölni az eszközkezelőből az összes videókártyát és újraindítani a gépet.

Végezetül....az olyan laptopok amiben hibrid rendszer van, a 2d alkalmazások mindig a prociba integrált vga kártyáról mennek, ezt nem tudod beállítani, a külön dedikált vga csak 3d-ben működik. Van olyan laptop aminek a BIOS-ában ki lehet kapcsolni az integrált vga-t, de ez elég ritka.

Mit tapasztaltál, miért nem ment rendesen a HDMI kimenet a TV-vel? Nem volt hangja?Nem volt megfelelő a kép?

2017. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!