Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem müködik a Left 4...

Miért nem müködik a Left 4 Dead 2?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem, elindítom a Single Player-t, néha túl jut az intron, néha már ott lefagy! Kétlem hogy a gépemmel lenne a baj:

Dell Notebook XPS 16 15,6 wide full HD (1920x1080)LED,

Proci: Intel Core 2 Duo 8700(2,57Ghz, 1066Mhz, 3MB),

RAM: 4GB RAM,

HDD: 500GB

Videókártya: Ati Radeon HD 4670 1GB.


Légyszi segitsetek! Ja, és amikor megprobáltam fel patchelni, kiirta, h hiányzik a steam_api.dll (fent volt a steam) Letöltöttem a steam_api.dll-t csak nemtom hova kell bemásolni (már ha az a baj)

Köszi előre is a segitséget!


2010. máj. 11. 08:46
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg lehet az a baj, h Windows 7em van?
2010. máj. 11. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem fut gond nélkül, HP-m van, hasonló paraméterekkel, win7 home premium.


de leszedtem, mert nagyon szar egy HL2 mod. Uncsi lett 1 óra után, ugyanazok a scriptszerű jelenségek ismétlődnek ötpercenként.

2010. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt hallottam, hogy nem egy változatos játék, nincs nagy storyja!:) Dehát mégiscsak kiszeretném már probálni!
2010. máj. 11. 11:13
 4/4 anonim válasza:

Én régebben is próbáltam de amikor leindítottam akkor lement azt intró befagyott és kiírta hogy nem található valamilyen fájl és most ujra letöltöttem de most se jó de most nem volt intró kihozta mingyár a menüt beállítottam a pályát meg hogy kivel leszek rámentem hogy ok elkezte betölteni de a felénél megakatt és megált.

Amikor feladatkezelőbe ki akartam lépni láttam hogy kiírta megin hogy hiányzik egy fájl csak magyarul:S nem tudom mi a baja... Lécci segítseetek és előre is köszönöm:)

2010. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!