Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékokat javasoltok?

Milyen játékokat javasoltok?

Figyelt kérdés

Kedvencem a Sims (Sims 3, de mindegyiket másért szeretem - Sims 4 nem jött be). Régen sokat játszottam a Caballal meg az Angels Online-nal. A Yu-Gi-Oh-nak (kártyajáték) a pc változata (Yugi the destiny, és ugyanez Kaibaval és Joeyval) is kedvenc. Most mobilon az Episode és Choices, ill. a Dragon Age a kedvencem. (Az első kettő olyan, hogy lehet egy karaktert formázni és elnevezni, és azzal végigjátszani egy történetet, amiben döntések vannak, és kihatással vannak a történet további kimenetelére.)Szeretem az építős, kreatív, ill. stratégiai játékokat. Online Grepolis és Travian, ill. a régi, részben karakterfejlesztős Thrillion volt a kedvencem. Számomra fontos az igényesebb grafika, de alapvetően nem kizáró ok.


A probléma annyi, hogy PC-re keresek játékot, de nincs egy gamer laptomom, és van összesen 60 giga szabad helyem, amit nem szeretnék maximálisan felhasználni. Tudnátok valamit így is javasolni?



#játék-keresése
2017. márc. 18. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ó, elfelejtettem mondani, hogy imádom az Ori and the blind forest nevű játékot, kb. pár hónappal ezelőttig egy féléven keresztül csak azt nyomtam :D
2017. márc. 18. 20:22
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve, nincs olyan oldal, mint az imdb, hogy bejelölök pl. 6 db játékot, és akkor azok alapján ad nekem ajánlásokat?
2017. márc. 18. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Blade and Soul - nagyon jó, mmorpg. Jó sztori (igen, az is van neki), szép látvány, kidolgozott pályák. Küldetés orientált, szóval nem 0-24 grinding.


Egyetlen hátránya, hogy régi gépeken hajlamos a szaggatásra. Erősen processzor intenzív.


Life is Strange - ez egy singleplayer játék, döntéseiden múlik, hogy mi lesz a sztori. Nagyon jó ez is, 5 Episode-ja van.

2017. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
This war of mine-nagyon durván összetett 2d(!)s játék semmi gépigénnyel.Imádtam ezt a játékot de nem a legboldogabb csillámpónis játék!Szerintem mielött döntessz, hogy tetszik-e, nézz róla magyar nyelven egy kb. 20 perces videót
2017. márc. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!