Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha valamit másolok, és úgy...

Hmmm hmmmm kérdése:

Ha valamit másolok, és úgy illesztem be hogy másolás és csere az visszavonható? 5 perce történt a baleset .

Figyelt kérdés
SOS nagyon fontos lenne

2017. márc. 20. 23:27
 1/6 Bence675 válasza:
Fontos h ne kapcsold ki a gépet és ne is másolj vagy ments el semmit, mert akkor valószínűleg nem lehet megmenteni. Ha cselész, akkor az eredetit törlöd, a törlés a gépnek annyit jelent h a kezdő elemet kitörli és azt hiszi h utána nincs semmi. Sajnos nem tudom hogy kell a kezdő elemet visszaállítani, de addig ne kapcsold ki a gépet míg meg nem oldódik a helyzet, vagy bele nem nyugszol h elveszett
2017. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem fogom, gondolom ha hibernálom az jó :D most olvasgatok, de azt írja, ha valamit kitörlök az nem a "nagy semmibe" megy csupán a gép a hozzá tartozó szektort szabadnak nyilvánítja. de nem tudom, mivel én másoltam és cseréltem akkor most a szabadnak nyilvánított szektort el is foglalta az új ???
2017. márc. 20. 23:47
 3/6 A kérdező kommentje:
próbáltam már a freeundelete 2.1- et de nem tudtam vele visszahozni :( :( :(
2017. márc. 20. 23:49
 4/6 DjImipapa ***** válasza:
Benne van a nevében: másolás, és CSERE.... ez meg már nem visszaállítható, mert pont oda íródott, ahol a másik volt.
2017. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DjImipapa ***** válasza:
Egyetlen lehetőség: számítógép visszaállítása korábbi időpontra. talán....
2017. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
áh köszi, de a visszaállítási pont túl régi, 1 hetes. :( hát drágább dolog nem megoldható, mert egy játékról van szó, és a 4 napos munkámról benne. és elég unalmas lenne most újra megcsinálni mindent. :(
2017. márc. 21. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!