Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom mit csináltam a...

Nem tudom mit csináltam a gépemmel a többi lent?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csinálhattam a gépemmel de az összes szolgáltatást letiltotta . Az a baj hogy biztonsági másolat nincs a gépemen ezért nem tudom visszaállitani. Van valami egyszerű módja hogy vissza aktiváljam az összes szolgáltatást ?

2017. márc. 21. 17:56
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Start menű/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer visszaállítás. Esetleg "Csökkentett módban". Ha vírus, akkor mondjuk más téma...
2017. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt hozta ki a visszaállitásra:

[link]

2017. márc. 21. 19:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban sem változik akkor még a netet is letiltja lehet hogy ez virus ? Bár van Nod32-m
2017. márc. 21. 19:31
 4/8 AntZ ***** válasza:

Ha windows 8; 8.1; vagy 10-ed van akkor keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.


Ha window 7 fut a gépeden akkor töltsd le a windows fix it-et és futtasd rendszergazdaként (jobb klikk a FixitCenter_Run.exe-n):

[link]

2017. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Feltelepités közben ezt adta ki:

[link]

2017. márc. 22. 19:54
 6/8 AntZ ***** válasza:

Tehát windows 7. Akkor ezt futtasd rendszergazdai parancssorban:

sfc /scannow

Ha ezt kapod: „A Windows Resource Protection nem tudta végrehajtani a kért műveletet." - akkor futtasd csökkentett módban:

[link]

2017. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia már megöltem újra telepitéssel csak annyi volt hogy az összes szolgáltatás le volt tiltva egyse volt automatikuson most már megy rendesen köszi a segitséget ;)
2017. márc. 23. 22:20
 8/8 AntZ ***** válasza:
Szia! Szívesen!
2017. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!