Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a GTA San...

Miért csinálja ezt a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés

Letöröltem, majd feltelepítettem a HOODLUM verziót.

Elindul a játék, viszont ugyanúgy benne vannak a betett autók, és sajnos ugyanazt a problémát is érzékeltem: sokszor nem jelennek meg a dolgok, eltűnnek házak, lassan jelenik meg a háttér stb.


Nem hiszem, hogy a gépemmel lenne baj, azért nem mai játék a GTA SA.

[link]

[link]

A C meghajtón is van 23 GB szabad hely.


Mi lehet a probléma?



2017. márc. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy megjelenik benne a régi módosítás úgy tudod ténylegesen friss telepítésként megcsinálni, hogy nem ugyanarra az elérési útra telepíted a játékot amit előzőleg csináltál. Elég ha csak 1 karakterrel eltér az új elérési út neve, és akkor tényleg tisztán települ.


10-13 éves játéknál már rég nem a hardverre kellene gyanakodni, lehet valami rossz mod szúrta el.

2017. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:
Videókártya, vagy táp...
2017. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És lehet valamit tenni?
2017. márc. 23. 20:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki tényleg valamelyik mod volt. Most felraktam egy új mappába telepítve. Így minden oké. Remélem így is marad. :)
2017. márc. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!