Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan internetes otthoni...

Van olyan internetes otthoni munka ami (munka mellett) lehet végezni ami kis pénzt még kereshetünk vele? Ami tényleg fizet?

Figyelt kérdés
Olyan kiegészítés féle azaz nem tudom hogy ki zölthető dolgok amiket küldebek neked kérdőív félék.

2017. márc. 25. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is, tényleg csak kis pénzt lehet vele keresni. A befektetett munka és nyereség aránya órabérben kifejezve sokszor a pár tíz forintot sem éri el. Hiába csak pár kattintás, normális ember nem végez rabszolga-munkát.


Észérv: ha lenne értelmes és működő internetes munka (tudás, tapasztalat, hozzáértés nélkül), akkor mindenki azt nyomná kiegészítő tevékenységként. Nincs ilyen, csak az a pár lehúzós amiben sok ember végső elkeseredésében robotol szinte semmi pénzért.

2017. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. fordítok egy cégnek cikkeket, heti 4-5 oldalnyi szövegről van szó. Sokkal rosszabbul fizet, mint aki tényleg fordítóként dolgozik, és az órabér is elég kevés, de nekem most kell a pénz, gyűjtök... Párommal lakást szeretnénk minél hamarabb, ezért most bevállaljuk, hogy a rendes munkánk után még itthon is dolgozunk valamit. Ő grafikus, ezért magán megrendelői vannak, én meg fordítok. Mindegyik rosszabbul fizet, mint a rendes munkánk, de ez van, ezt találtuk, valami pénz így is jön belőle, több mint a semmi.
2017. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
73%

"Olyan kiegészítés féle azaz nem tudom hogy ki zölthető dolgok amiket küldebek neked kérdőív félék."

Ez a mondat terrorcselekmény a magyar nyelvvel szemben :D


Amúgy nincs. Senki nem fog azért fizetni hogy videókat nézz meg kérdőíveket tölts ki. Főleg hogy mások ezt ingyen csinálják.

2017. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Figyelembe véve, hogy írni nem tudsz, felejtsd el.
2017. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
szaktudás nélkül? felejtsd el.
2017. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írási hibák betegség miadt van bocs nem vagyok tökéletes mint te......
2017. márc. 25. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Számodra? Nincs. Mivel még írni sem tudsz rendesen.

A rendesen megfizetett otthoni munkák a következők:

- programozó

- grafikus/kiadványszerkesztő

- fordító

meg hasonlók. Ilyen munkák, hogy borítékolás, kérdőívezés, nem létezik otthoni munkában már. És ha létezne, akkor is annyit fizetnének érte, amennyit érdemel ez a fajta "munka".

2017. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Oriflame,Avon,Betterware😊
2017. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is furcsálom, hogy nincs, mert sok játékba prémium dologra tehetsz szert videó végignézésével, úgy, hogy amúgy fizetni kéne szép pénzt azért a prémium dologért. Akkor ha valaki direktbe ilyet nézne azt nem tudom miért nem fizetik meg?
2022. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!