Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a Skype-on kívül más,...

Van a Skype-on kívül más, internetes telefonálásra alkalmas program?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tud valaki olyan programot mondani a Skype-on kívül, amivel tudnék interneten keresztül, nem olyan vészes havidíjért magyarországi vezetékes telefonszámokat hívni?


Már keresgéltem az interneten, de nem igen találtam mást, a Skype meg egyre pocsékabb napról napra. Folyamatosan lefagy, tárcsázás közben pedig állandóan szakadozik, így mindig csak minden 2. mondatot hallok, ami hosszútávon eléggé idegesítő.

Nem tudtok valami alternatíváról? Még ha egy kicsit drágább is, mint a Skype vezetékes telefonos havidíja (ilyen 1200-1500 Ft/hó), inkább többet fizetek, hogy tudjak normális minőségben beszélni az ismerőseimmel.


(Igen, megnéztem az internet és router beállításokat, teljesen jól működik, így biztosan tudom, hogy a Skype sz.r.)


Köszönöm előre is!


2017. márc. 27. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Googlenek is van ugyanolyan szolgáltatása, az próbáltad?

(Én nem próbáltam, csak a Skypeot, az is csak kb 5 éve, de akkor még nem volt vele gond)

2017. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, próbáltam, de sajnos az még jobban szaggat. (Plusz ott még a másik fél is jelezte, mikor beszéltem vele, hogy nem jó a vonal.)
2017. márc. 27. 11:31
 3/7 Brandon41 ***** válasza:
Esetleg talán a Viber lehet még olyan.
2017. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ránézek, köszönöm!
2017. márc. 27. 18:01
 5/7 anonim válasza:

Itt nézz körül:

[link]

én a freevoipdeal-t használom, eddig semmi gond nem volt vele. Vezetékesre ingyenes, mobilra 0,01€/perc.

2017. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Viber, whatsapp
2017. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi (így késve is), rájuk nézek.


A Viber sajnos nem vált be.

2017. máj. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!