Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új monitorom van amin 1600x120...

Új monitorom van amin 1600x1200 felbontás van mert így szép a képernyőm. A probléma azt hogy a SniperElite V2 játékot de a képernyő nem jön be nem támogat azt írja. Nem rég ugyan ezzel játszottam másik monitorral?

Figyelt kérdés

Van erre valami féle megoldás?

Vagy mi lehet a baj?



2017. márc. 29. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A program olyan felbontast akar hasznalni, amit a kepernyod nem tamogat. Tedd vissza a regi monitort, allitsd at a felbontast olyanra amit az uj is tud, aztan tedd vissza az ujat, a programban meg allitsd be a kivanatosat es kesz is.
2017. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gábor_79 ***** válasza:
Vagy megpróbálhatod a csere előtt átírni a játék beállításfájlfát - settings.ini-t. A rejtett felhasználói mappában Appdata/Local/SniperV2 alatt található. Pont az első sor "display setting". Esetemben 1920x1080
2017. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezt az Appdata mappát hol találom pontosan?
2017. márc. 29. 13:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy is a A rejtett felhasználói mappát hogy és hol találom meg bocsi :)
2017. márc. 29. 13:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos már az is meg van már csak azt szeretném tudni pontosan mit és mire kell átírnom?
2017. márc. 29. 14:07
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:

Ha megynyitod a settings.ini fájlt az első bekezdésben, mint említettem a display settings-et írja "felbontás beállítása". Az a legutóbb használt felbontás a játékban. Ami a régi monitor felbontása volt. Csak tudod mennyi volt; azaz felismered. A két számértéket átírod vagy behelyettesíted 1600 x 1200 -ra. Pontosabban: Resolution_Width = 1600

Resolution_Height = 1200 és mentés.

Gyakorlatilag majdnem ugyanazt írtam le, mint elsőre.

2017. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!