Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én sajnálok több tízezret...

Csak én sajnálok több tízezret kiadni játékokért?

Figyelt kérdés
Általában megszoktam várni , hogy 4-5 ezer forint legyen minimum mire megveszek bármilyen játékot legyen szó konzolról vagy PC-ről. Ti hogy vagytok ezzel ?
2017. ápr. 1. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem ! Nem csak te! Én sem adok ki 10.000-reket. Éppen elég megvenni a gépet az is drága! Szörnyű ezt mondani de amit csak lehet az torrent! Ha 4-5 ezerért lehetne venni a 16-17 -ezer ft -játékokat akkor megvenném!
2017. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
Ha 4-5 ezerért lehetne venni a játékokat akkor nem lennének játékok. Sajnos muszáj visszaadnia a bevételnek a fejlesztésre költött pénzt, másképp nem lesz profit és nem lesz több játék. A technológia fejlődésével pedig a fejlesztés ára növekszik, így a játékok ára is növekszik. Ez nem a fejlesztők hibája, de nem is a kiadóké, ez egyszerűen ilyen és kész.
2017. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki élősködik apu pénzén, aki keres annak nem fáj (persze játéktól függ, a Watch Dogs első részének előrendelését megbántam, de az a játék hibája :P).
2017. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok játék pár hónap után már 75%-os kedvezménnyel megy Steamen. Ha nem tudsz kiadni rá pénzt, nem kötelező a premier 60 eurós áron megvenni, majd megveszed pár hónappal később 15-30-ért. Semmit nem ront a játék élvezeti értékén, legfeljebb kimaradsz a hype-ból ami a megjelenéskor megy.


Én sem adok ki több tízezret 1db játékra, ehhez képest jó akciókat és oldalakat használva (nem G2A) ~55 ezer forintért ~900 ezer forint értékű játékot vettem. Azt sem egyszerre, hanem havi pár ezres kiadással.

2017. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

3-as Képzeld ,én sem élősködök apu pénzén! Mert én vagyok apu! Nekem éppen elég megvenni a gépet meg fizetni a lakás hitelt, fenntartani a házat,fizetni a számlákat! Amíg lehet ,én viszont kihasználom a torrent lehetőségeket! Akár tetszik akár nem! Úgy hogy nyugodtan pontozzatok le egy őszinte embert! Szerintem itt már mindenki nyúlt torrenthez!

Úgy ,hogy csak rajta!

2017. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 LeonScottKennedy ***** válasza:
60%
A világon mindenre van kifogás, és persze, én is torrenteztem, sokat, de ez akkor is egy undorító dolog. Amin mások dolgoznak keményen évekig, azt ingyen letorrentezni elég unfair szerintem. Elég béna kifogás, hogy ezt kell fizetnem meg azt kell fizetnem, nekem is sok mindent fizetnem kell, de ettől függetlenül már egy ideje inkább megveszem a játékokat, mint hogy letorrentezném.
2017. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A Denuvo-korszak hajnalán ez már nem is annyira nagy kérdés. A kiadók is rájöttek hogy ha online profilhoz kötik és eredeti példány igazolásához a játékot, akkor egyből csökken a törések száma, erre jön még a törhetetlen védelem (A Denuvo nem lett még mindig feltörve, csak a védelmet kerülték meg más rendszerek exploitjával).
2017. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 használd, de nem kell verni a melledet hogy torrentezel.
2017. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os ,és akkor pont te beszélsz??????
2017. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 -as nem verem a mellem csak a kérdezőnek válaszoltam!
2017. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!