Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó vágó programok...

Milyen jó videó vágó programok vannak?

Figyelt kérdés
Szóval az iskolába kell készítenünk egy 10-15 perces kisfilmet.Az a gond,hogy több helyszínen játszódik ezért valami jó programra lenne szükségem,hogy majd a videó részleteket össze tudjam vágni.Mivel engem bíztak meg ezzel a feladattal muszáj a legjobbat megtalálnom.
2017. ápr. 3. 21:52
1 2
 1/20 Argloss ***** válasza:

Pl.:

[link]

2017. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom :)
2017. ápr. 3. 21:59
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezek mind jók, a Nero még magyar nyelvű is:

[link]

2017. ápr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 DjImipapa ***** válasza:
Nos igen... az a frány resolve, gyakorlatilag az egyik legtúlbonyolítottabb baromság, amit valaha kitaláltak, semmire se jó, leginkább mire kitanulod, már az öregek otthonába csinálhatsz egy kis karácsonyi emléket vele! Powerdirector erősen javasolt, iszonyat mennyiségű sablon ingyen letölthető hozzá, egyszerűen érthetően kezelhető....
2017. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A legjobbak nyilván Sony Vegas és társai...

De pár felvétel összeillesztésére egy szimpla Movie Maker is megfelel, ami túl azon, hogy ingyenes, könnyen is használható. (A Sony Vegas használatát nem fogod megtanulni 1-2 nap alatt.)

De pl. az Avidemux (+Audacity a hangvágás miatt) is elég könnyen kezelhető cucc, és meglepően sokat tud.

2017. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Argloss ***** válasza:

DjImipapa a Resolve-ban lazán a szerkesztősávba lehet húzni a videókat meg az effekteket is. Egy iskolai, vagy youtube videóhoz bőven jó. Mi miatt tartod bonyolultnak a használatát?

Ezt próbáltad már?

[link]

2017. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 LeonScottKennedy ***** válasza:
Én Adobe Premiere Pro-t használok, teljesen meg vagyok vele elégedve, könnyű használat, gyorsan tanulható, kezdőknek és profiknak egyaránt megfelelő.
2017. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 DjImipapa ***** válasza:

Mindent próbáltam, kb. 10-el teljesen jól lehet dolgozni. Resolve: semmit sehova nem lehet húzni, eleve a szerkesztőpanelek összevisszasága, és a teljes méretről való kisebbítés(programfőablak) hiánya miatt. Optimalizálatlan katyvasz....:)

A vegast kb. 2 nap alatt kiismertem, de a többivel sem volt nagyobb dolgom:)

[link]

2017. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Argloss ***** válasza:

Lehet, hogy régen olyan volt amilyennek mondod, de ez az állítás ma már egyáltalán nem állja meg a helyét:

[link]

2017. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 DjImipapa ***** válasza:
Ragaszkodhatsz hozzá, de egy kezdőnek igazán nem ez való, még a vegas is egyszerűbb, tudásával pedig bőven túl is szárnyalja. Majd ha komolyan érdekli a kérdezőt, belemélyül. Addig pedig még a videopad is megteszi....(nem is annyira sz....r!)
2017. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!