Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek? (Lent)

Figyelt kérdés
A szüleim eléggé régimódiak, és nem tudom, hogy hogyan mondjam el nekik, hogy kik azok a youtuberek, videósok és hogy nézem őket. Igen, tudom, nagyon kis piti dolog és hülyeség :D. Remélem segíteni tudtok, és légyszi normális válaszokat! 13/L

2017. ápr. 4. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberek, akik csinálnak videókat, amiket felraknak az internetre, és bárki megnézheti őket.


Ha kérdezik, hogy milyen videók, akkor a tartalmukat már csak el tudod magyarázni.


F/17

2017. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
mégis minek? Hamarabb vállalnám fel hogy b zi vagy sorozatgyilkos vagyok mint azt h Magyar youtubereket nézek.
2017. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LeonScottKennedy ***** válasza:
Ez egyáltalán nem piti dolog. Sajnos a mai világban tényleg hatalmas a generációs szakadék. Az én szüleim a videojátékot tartják az ördögtől valónak, mert nem értik, hogy mi az, miről szól, mi értelme van. A szemét kereskedelmi csatornák híradói pedig csak rátesznek egy lapáttal az egészre, ha bármi történik, amihez hozzá lehet kötni a videojáték szót, arra ugranak, és lökik a végtelen mennyiségű szennyet a szájukból. Hát itt tart most Magyarország.
2017. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LeonScottKennedy ***** válasza:

#2:

Ezt valahol megértem, a magyar youtube színvonala sehol sincs. Nem tudnék 5 valamirevaló youtubert mondani. Régen mondtam volna a TheVR-t, de már azok is átmentek a tucatgyártásba, pedig régen, amikor még nem vette el teljesen az eszüket a nagy feliratkozó szám, még elég jó kis csatorna voltak, arra az időszakra emlékszem vissza a legszívesebben, amikor még őszintén tudtam nevetni rajtuk.

Aztán ott van Szirmai Gergő, akinél ugyanez a helyzet. Régen minőségi videókat csinált, amikben tényleg volt érdembeli mondanivaló, manapság pedig nem több egy szimpla harmadbéli "kritikusnál".

Pamkutyáékat lehet talán ténylegesen jó youtubernek mondani, habár nagyon ritkán, de NAGYON ritkán jön már ki zenés videójuk.

A többi szemét csatornát meg sem említem :)

2017. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert kell elmondani? Kb annyi mintha tv-t neznel. Ot is be kell szamolni hogy melyik adot nezed?
2017. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, főleg az elsőnek!! Megyek is elmondom :D
2017. ápr. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!