Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés, kikapcsol...

Windows telepítés, kikapcsol a gép. De miért?

Figyelt kérdés

Próbálok egy laptopra Windows 32bit rendszert telepíteni,de mielőtt kidobná a nyelv választást a telepítésnél,kikapcsol a gép.

A gép egy Asus X50,próbáltam Windows 7,illetve Windows 10 rendszerrel,dvd lemezről,pendrive-ról egyaránt telepíteni,de mindig ugyanaz,:a telepítésnél a legelején,mielőtt kidobná azt a képet hogy nyelv választása,kikapcsol a gép.

A Windows 10-nél pl ugye a Windows logó kint,alul pörög egy ideig a fehér pontokból álló kör,és kikapcsol.

Valakinek valami tippje?


2017. ápr. 5. 10:49
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Kedves Ábel! Ez nagyon sok dologtól lehet. A legvalószínűbb a túlmelegedés. Ki kell takarítani a hűtő rendszert és újrapasztázni.
2017. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megtörtént ez a tisztítási folyamat és pasztázás,a hiba továbbra is fent áll.
2017. ápr. 6. 11:19
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Hát ha hibaüzenet nélkül egyszer csak hirtelen leáll, akkor félő hogy alaplapos. Az a második leggyakoribb ok, ennél a tünetnél.
2017. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem..

Számítottam rá hogy az alaplap.

De azt nem értem hogy,(teszteltem,stabilitás teszt,komolyabb feladatok alá vetettem,terheltem,memóriát teszteltem stb),és semmi gond,se egy hiba üzenet,se egy kékhalál semmi.

Csak akkor és ott jelentkezik ha rendszert akarok telepíteni.

2017. ápr. 7. 16:53
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Talán kókány megoldás, de próbáld meg, hogy kiszeded a vinyót, berakod egy másik gépbe és ott feltelepíted rá. Majd visszarakod a laptopba. Ha hasonló a platform, jó esély van rá, hogy feláll a rendszer.
2017. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,gondoltam erre is.Elképzelhető hogy így fogom megoldani.
2017. ápr. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!