Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehetne kezdeni egy lassú...

Mit lehetne kezdeni egy lassú iskolai számítógéppel?

Figyelt kérdés
Iskolában amelyik gépnél én ülök már lassan teljesen használhatatlan. Állandóan lefagy, semmi program nem fut rajta normálisan. Vírusirtó már vagy 2 éve le van járva (ESET). Senki nem törődik a gépekkel...Windows 8.1 Pro van rajta, már múlt évben is többször kértem hogy telepítsék újra, de senki nem hajlandó rá. Már minden felesleges programot kitöröltem, CCleanerral kitakarítottam, de sajnos semmit nem javult. Mit próbáljak még meg vele? Milyen beállításokat vagy tisztítást lehet még alkalmazni? 17/f

2017. ápr. 10. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra.
2017. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ezt diákként nem olyan könnyű, mivel mások fájljai is rajta vannak, és az aktivációt sem tudnám megoldani, mert nekem nincs meg az a KMS... nevű program(nem tudom a teljes nevét) amivel a tanár aktiválta.
2017. ápr. 10. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Beszélj a tanároddal négyszemközt óra után, hogy a gép nem alkalmas az oktatásra, szeretnél másikhoz ülni, vagy saját laptopot behozni (ha van rá lehetőséged). Addig tartson a beszélgetés, amíg egy konkrét választ nem kaptál, hogy hogyan tovább, aztán köszönd meg, ha felajánlotta, hogy segít.


Ha a válasz az, hogy tenni fog valamit, akkor egy-két hét múlva kérdezz rá, hogy sikerült-e haladni az ügyben.


Ha nem érdekli, vagy nem tett semmit, akkor beszélj az iskola rendszergazdájával, ha van, ugyanez a kör lejátszása után pedig szükség szerint az igazgatóval Ez akadályozza az előrehaladásod és a tanulmányaid, ezt hangsúlyozd ki többször is.


Légy végig tiszteletteljes, de teljes mértékben határozott. Beszélj velük felnőttként, így úgy is fognak kezelni.


A minimum, amit meg kell tenniük, hogy újratelepítik.

2017. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!