Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a microsoft office 2003 programcsomagot ingyen és magyarul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A Microsoft nem azért készítette és dolgozott rajta éveken keresztül, hogy te 10 perc alatt ingyen letöltsd, de torrent és warez oldalakon biztosan megtalálod...
2010. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mér majd vegye meg nem? Ne viccelődjünk már...
2010. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Így kel ezt csinálni nem itt kunyerálni,hogy beszóljanak.Mondjuk az oldalnak is van keresője és nem olyan rég még konkrét linket is adtam válaszként nem is értem miét nem olvastad el a kérdésed ki írásánál feldobott hasonló kérdéseket. Már rég fel is telepítheted volna. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=office+2003&..

2010. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tudom hogy ez a service pack 3 ez micsoda rajta. Nem tök mind1 hogy milyen? Nekem windows 7 van fent a gépemen.
2010. máj. 14. 10:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Ah feltelepítetem, de azt írja, hogy "A termék szükséges verziója nem található a rendszeren." Ez azért van mert ez egy service pack nem, és kell hozzá az eredeti is.
2010. máj. 14. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
És ki mondta,hogy a szerviz pakk-ot szed le mikor neked a komplett Office kel? pfff Inkább kérj segítséget egy olyantól aki kicsit tapasztaltabb ilyen téren.
2010. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok letöltöttem a 2007 et, már nem kell, de ez amit írtatok, ez szervíz pack volt XĐ
2010. máj. 15. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiscsillag az csak az első találat volt a googlen... senki sem írta azt.
2010. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alexandra05 válasza:
Szia kérdező megtudod nekem mondani hogy honnan töltötted le a 2007-eset eltudnád küldeni az oldalt és hogy jó-e és hogy kell e hozzá vmi kód?
2013. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!