Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 2 DirectX9...

Call of Duty 2 DirectX9 Probléma, Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az a gondom hogy letöltöttem a Call of Duty 2 játékot,nem indult néztem tutoriálokat.le is töltöttem a Swift Shader 3.0-t meg átállítottam a felbontást 640x480-ra.Eddig minden frankó,már működik a játék,de nem úgy ahogy kellene.Van kb 4 fps-em,de rájöttem a problémára,a Directx9-et átraktam játékopciókon belül Directx7-re,és láss csodát eltűnt a lagg,csak az az egy baj van hogy beakad az egér,és pörög magától körbe-körbe az emberecském.Mi lehet a baj? (Win7,32bit)

2017. ápr. 13. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd le máshonnan.
2017. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jó,ugyan ezek a hibák jönnek újra és újra
2017. ápr. 27. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj egy specs-et a gépedről. Azért nem árt ha tudjuk mivel akarod azt a játékot űzni. Bár manapság az olyan réginek számít és olyan low a gépigénye, hogy még egy telefon is elvinné. Viszont attól függetlenül az újabb hardverekkel amik a játék kiadása után jöttek ki lehetnek hibák a játék közben. Pl nekem az R7 250-el csak trükkösen sikerült rávennem az Unreal első részét, hogy menjen. Csak windowed módban ment... A mostani RX 560-ammal ilyen gond nem volt.
2018. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!