Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PhoenixOS, RemixOS nem működik...

PhoenixOS, RemixOS nem működik jól acer notebookon. Van rá megoldás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Acer one s1002 notebookom. Gyárilag windows 10 van rajta de nagyon lassú, és a touchpad használhatatlan mellette, ugrál az egér vagy nem azt csinálja amit kell. Telepítettem rá először másodlagos rendszer ként remix os-t. Nincs hang, a kijelző lezárásra feketén világít a kijelző, a fényerő maximumon van és állításra nem reagál és a felbontás se jó, sehogy nem tudtam beállítani, youtube nem játsza le a videókat. Ugyan ezek a hibák PhoenixOS-al, kivéve a felbontás az tökéletes és ez a érintőképernyőt is érzékeli. Ezeket a hibákat lehet orvosolni valahogy? Vagy jobb lenne tiszta androidot vagy Cyanogenmod 13-at rátelepíteni?

2017. ápr. 15. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen cucc ez,de ha tudsz akkor rakj rá valami egyszerű linuxot(pl mint)

ha tablet,és nem megy rá akkor meg androiddal jársz a legjobban(cm13 jó választás)

2017. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!