Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálok rosszul a játék...

Mit csinálok rosszul a játék másolásakor mentés céllal?

Figyelt kérdés

Adott egy játék, több szinttel, kb. 80-at megcsináltam már és szeretném kimenteni az állást. Újra kell raknom a gépemet, ezért el akarom menteni a megcsinált szinteket.


Most másik gépen vagyok,és mondom kipróbálom, hogy működne-e a játék mentése. (windows 7 van az én gépemen is)

Már előre kimentettem pendrive-ra a telepítőt, és a program files-ban lévő összes mappát, amit tartalmazza a mentést.

Itt rátelepítettem erre a másik gépre, és bemásoltam, kicseréltem a pendrive-ról az összes program files-ban lévő mappát az erre a gépre a játék telepítése után rákerült mappát. Így azt gondoltam, hogy a játék állását rámentettem erre a gépre és a játék majd indul a 80. szinttől, de nem, hanem az első szinttől indul.

Mit csinálok rosszul?


2017. ápr. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Adott egy játék a több milió közül, így több millió lehetőség van. Melyik játékról van szó?


Valamint szinte biztosra veszem, hogy nem a program filesba, hanem a dokumentumokba ment.

2017. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors tanácsot.


A Red Rolling Hood játékról van szó. A telepítő mérete 14.3 mb, szóval kicsi játék.


A program files-ban a következő mappák vannak:Red Rolling Hood data, Uninstall, egy GDFShell.dll nevű fájl és maga a telepítője.

A data mappában egy managed mappa, egy MONO mappa,egy Resources mappa, és 105 db level fájl szintenként. pl. level5

Ezenkívülvan még 106 db ASSETS fájl pl. sharedassets106.assets.

van egy output_log szöveges dokumentum, egy PlayerConnectionConfigFile és végül egy RESS fájl.


A Managed mappában 5 db dll kiterjesztésű fájl van.


Valamelyik csak a mentést tartalmazza, nem??

2017. ápr. 15. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál az arra utal, hogy ez egy Unity-s játék mappája.

Lehetséges helyek:

C:\Users\Felhasználóneved\AppData\LocalLow\JátékotKészítőCégNeve\JátékNeve, rövidebben %userprofile%\AppData\LocalLow\JátékotKészítőCégNeve\JátékNeve

Dokumentumokban a My Games mappa

regeditben HKEY_CURRENT_USER -> JátékotKészítőCégNeve -> JátékNeve

Valahol %appdata%

Valahol dokumentumokban

Nagyon sok helyen lehet a fentieken kívül is

2017. ápr. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg Unity játék, látom a kezdő képsorokban mikor elindul a játék.


Sehol nem találom, kerestem a rejtett mappákban is, a cég nevével is.

Az bosszant, hogy elvesznek a szintek majd a rendszer újratelepítésekor.

Esetleg valami tipp még hol lehet a mentés???

2017. ápr. 18. 12:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem találom a mentéseket. Legalább azt tudnám, hogy milyen fájltípust keressek,milyen kiterjesztésű fájl lehet a mentés. Egy fájl, vagy annyi db fájl amennyi szintet már megcsináltam???
2017. júl. 26. 12:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem találom a mentéseket. Milyen fájltípus lehet a mentés?
2017. aug. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!