Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes képszerkesztő...

Milyen ingyenes képszerkesztő programmal tudok ilyet?

Figyelt kérdés

Ilyen képet szeretnék szerkeszteni: középen a kép, körben a képhez kapcsolódó szavak különböző méretben, különböző betűtípussal...

Remélem érthető, hogy mit szeretnék. Sok helyen lehet ilyeneket rendelni a neten, de nem merek képet csatolni, nehogy jogszabályba ütközzön...

Milyen ingyenes programmal tudok ilyet készíteni?


2017. ápr. 20. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Jah..na vigyazz...ne, hogy az FBI kopogtason az ajtodon mert le merted tolteni a Photoshop.-ot. Fiam akkor neked a paint valo. Estleg GIMP is tud valamit tehat ha azzal jatszasz egy kicsit akkor sikerulni fog. Ingyenes...uttorent kapjad le ncore-rol a Photoshop van crack is hozza ;).
2017. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bonyolult művelet, nem kell egyből Photoshopért kiáltani. Tudja a Gimp is, de talán még jobb az Inkscape. Ha ráírod a képre a különböző szavakat, tetszésed szerint forgathatod, rendezgetheted, nagyíthatod stb.
2017. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gimp, inkscape, paint.net, pixlr.com/editor
2017. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, arról nem merek képet csatolni, hogy milyen képet szeretnék szerkeszteni :) :) :) lehet nem voltam elég érthető...bocsi :)

Szóval a lényeg, hogy adott egy egyszínű (bármilyen színű) háttér, középre beteszem a képet és köré írogatom a szöveget. Tehát nem a középre beillesztett képre írok, hanem a háttérre.

Megnézem, amiket javasoltatok.

Köszönöm szépen a segítséget! :)

2017. ápr. 20. 11:11
 5/9 tabaki ***** válasza:

Szerintem is az Inkscape a legkényelmesebb. De így kép nélkül, puszta leírás alapján akár valamelyik szövegszerkesztő vagy elmetérkép-program is megfelel.

Azt meg nem értem, miért lenne fontos, hogy a hétmilliónyolcszázhuszonharmadik magyar embernek is legyen egy fölösleges Photoshopja. Hogy ehhez a feladathoz semmi szükség rá, az tény.

2017. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



Remélem meg lehet nyitni így is. Szóval ilyesmikre gondoltam.

2017. ápr. 20. 11:56
 7/9 tabaki ***** válasza:
89%

Ezt házilag egy képszerkesztővel (pl .Gimp, de az Inkscape is jó, csak ott a keretbe vágás szokatlanabb) és egy szófelhőkészítővel tudod produkálni. Az utóbbira sok online program létezik, a kedvencem ez:

[link]

Mint a próbálgatáskor látni fogod, a tisztességes minőségért fizetned kell, de kisebb képeket ingyenesen is készíthetsz.


A dolog menete:

1. A képszerkesztőben csinálsz egy keretet, mondjuk effélét:

[link]

2. Az online szerkesztőben a Create now megnyomása után a Word lépésben az Import words gombra kattintva beviszed a szavakat.

3. A Shapes lépésben az Add image gombbal betöltöd a megrajzolt keretedet.

4. A Fonts lépésben kiválaszthatod a betűtípusokat. Ctrl gombbal többet is kijelölhetsz. A program a választáskor jelzi, ha valamelyik szükséges (pl. ékezetes) betű nincs az adott fontban.

5. A többi beállítást leszel szíves kitapasztalni, eléggé egyszerű.

6. A nagy Visualize gombot megnyomva elkészíted a képet.

7. A Download and share lépésben le tudod tölteni az elkészült képet. Előfizetés nélkül csak a kis felbontású PNG-t engedélyezi.

8. A képszerkesztőben belerakod a keretbe a kívánt képet. Én Gimpet használtam, oly módon, hogy a betűkeret közepét kivágtam és egy alsó rétegen aláraktam a képet.


Próbák:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:

Ja bocs, érdemes rákeresni is, hátha találsz a számodra alkalmasabbat:

[link]

2017. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tabaki!

Azta! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2017. ápr. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!