Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megoldható az, hogy két...

Megoldható az, hogy két monitor közül pl. csak az elsődleges monitort kapcsoljuk ki ideiglenesen?

Figyelt kérdés
Sorozat, illetve filmnézés közben zavar, hogy a másik monitor világít. Ezt eddig úgy oldottam meg, hogy megnyitottam rajta egy fekete képet, de ez csak ideiglenes megoldás volt, és attól még zavart. Mondhatnátok, hogy kapcsoljam ki a monitort, de az sem megoldás hosszú távon. Nincs erre valami program?

2017. ápr. 21. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizikálisa a monitort annak kapcsolójával miért nem lehet kikapcsolni? Azért van!
2017. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1+1


Esetleg a kijelző leválasztása.

2017. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de viszonylag messze van hozzám a monitor kikapcsológombja és gondoltam - mint már mindenre - erre is biztosan van valami megoldás.
2017. ápr. 25. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vegyél monitor tv-t. Ahhoz van távirányító. Nekem 2 is rá van kötve a gépre, + egy monitor. :)
2017. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az van. Viszont pont a monitor tv-n akarom nézni a filemeket és a sorozatokat, mivel az jóval nagyobb a rendes monitoromnál.
2017. ápr. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!