Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok Messengeren...

Miért nem tudok Messengeren üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Lumi 630-m és rajta van a Messenger. Rámentem és írni akartam egy üzenetet de látom a telefon tetején, hogy "Várakozás a hálózatra". De ez hülyeség mert WiFi-n vagyok és ha netezni akarok az megy csak a Messenger nem működik. Tehát internetem van. Mi lehet a baj? Az értelmes gyors válaszokat köszönöm! Ja és a "Várakozás a hálózat" üzenet ellenére írni akartam, de nem küldte el az üzenetet.

2017. ápr. 23. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ugyanezt írja... Megszünt a támogatás lumiára androidos telefont kell venni.... megszünt a lumia támogatás kihalt platform mint anno a wp7 kuka neked is a telod minden nokia lumia tulajnak kuka buy android....
2017. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lali51 ***** válasza:
Frissíteni kell Windows 10-re azon még működik.
2017. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!