Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy program eltüntetése a...

Egy program eltüntetése a tálcáról lehetséges?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy a program ikonja ne látszódjon a tálcán, de ne zárja be a programot, ne tegye a háttérbe és ne legyen láthatatlan, hanem elöl legyen és látható legyen csak a tálcán ne látszódjon, hogy meg van nyitva.

2017. ápr. 30. 15:22
 1/10 DjImipapa ***** válasza:
Tálcáról leveszed a rögzítését, így ott sose látszik. Indítani meg ahonnan kell indítod.... ennyi.
2017. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs rögzítés rajta, de attól még megjelenik az ikonja, amikor elindítom.
2017. ápr. 30. 15:50
 3/10 anonim válasza:
Szerintem azt úgy nem lehet,(hacsak nincs rá valami külső program) viszont a tálcán be tudod kapcsolni az automatikus elrejtés opciót, és akkor az egész tálca eltűnik ha nincs rajta az egér. Már ha ez a megoldás megfelel.
2017. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudtam róla, hogy van, de igazából csak egy adott program ikonja lett volna lényeges. Már egy csomó programot átnéztem, de az a baj, hogy nem csak az ikonját, hanem az egész programot elrejti.
2017. ápr. 30. 16:21
 5/10 DjImipapa ***** válasza:
Még véletlenül se írd le pontosan milyen programról van szó!!!:( még valaki utána tudna nézni specifikusan is!
2017. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden program... Most előrébb vagyunk, ha azt mondom skype, torrent kliens, média lejátszó program vagy bármi más? Ha nem létezik rá megoldás ugyan úgy nem létezik rá megoldás, mintha nem tudod milyen programhoz kell.
2017. ápr. 30. 22:10
 7/10 DjImipapa ***** válasza:
Akkor úgy kellett volna kérdezned: programok, és nem úgy hogy egy program......😃 szerintem sehogy se lehet.
2017. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

google-lel lehetséges, mint szinte minden más megoldás is:

[link]

2017. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ezeket végiglapoztam... Az összes eltünteti az ablakot is.
2017. máj. 1. 12:53
 10/10 A kérdező kommentje:
És nem úgy kellett volna kérdezni, hogy programok, mert én csak 1 program ikonját akarom eltüntetni, nem az összeset. ;)
2017. máj. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!