Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ből van valakinek...

Windows 7 ből van valakinek 32bites mini. Tiny vagy lite verziója?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez a 700mb-os verzió érdekelne hogy van -e valakinek esetleg egy ilyen operációs rendszere .és esetleg el -e tudna juttatni nekem valahogy egy ilyet? Akár postán CD-n vagy akárhogy fájlmegosztón vagy file tárolo weboldalra felrakni, vagy bárhogy.Nagyon kéne mert régi gépem van kéne rá valami normális oprendszer. konfigom 2.6ghz cpu 1.5gb ram
2017. ápr. 30. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik ilyen
2017. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gábor_79 ***** válasza:
Nekem van. Azt hiszem két verziót is futtatok megosztásban.
2017. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Itt van link is. [link] majd a zöldet kell választani.
2017. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogy hány verziót raktál fel, én egyet találtam az oldaladon az a neve hogy tiny7 x86 bár még abba se vagyok biztos hogy ez kell a gépemre mert ez egy régi 32 bites alapú dell optiplex.Megpróbáltam az általad javasol cd iró programokal kiirni lemezre de pl; az astroburn 40% nál az irja ki hogy "file not accesible: setup exe"

Gyanítom ez azért elég nagy baj.

Szóval nem tudom ....

2017. máj. 1. 08:22
 5/9 Gábor_79 ***** válasza:
Én sem tudom. Az nem az én oldalam, csak egy elérhető link letöltési lehetőséggel és leírással. Így író programot sem javasoltam. Nem raktam fel egyet sem gépre, hanem torrent megosztásként fut nálam két darab. Valószínű ugyanazok lehetnek tartalomban, mert megabyte-ra megegyezik a méretük ezzel a harmadik linkelt verzióval is, ami szintén megvan még letöltésbe '15.IX-es keltezéssel. 700MB-os verziót kértél és ez az. x86 az 32 bites verziót jelent. Mingyárt kipróbálom a telepítőt, bár azt hiszem pendrive-ra már tettem fel.
2017. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elkpézelni se tudom mi lehet a gond.

Megproóbáltam IMG burn-el Astro burn-el meg PowerISO-val

felirni a file-t lemezre.

Mindhárom író program ugyanazt produkálta 40% nál megakasztotta az írást.

2017. máj. 1. 10:11
 7/9 Gábor_79 ***** válasza:
Kipróbáltam, elindul. Videót is csináltam, azzal vacakoltam eddig, de nem tudtam kivágni a felesleges részeket. Feltöltöm valahova.
2017. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor_79 ***** válasza:
Pendrive-od nincs? És meg tudod változtatni a géped BIOS-ban a sorrendet, hogy arról induljon?
2017. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Beallitottam ugy hogy USB rol bootoljon,rufus 2.2 vel feltelepitettem egy micro sd card ra .De lehet h pendrive ot kellet volna hasznalni . beallitottam biosban bootsequencet hogy usb rol bootoljon, Feltelepult microsd rol nem sokkal kesobb behalt az egesz gepem .Amiota rajta van tiny 7 azota egyaltalaln nem akar elindulni,meg mielott bebootolna kikapcsolja gepet.Ugyhogy nem tudom mivan...

Lehet h nem nagyon kene eroltetnem ezt tiny windowst.

2017. máj. 2. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!