Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Appnana mobilalkalmazással...

Appnana mobilalkalmazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Letöltöttem meg minden, elértem 15000 pontot, és nem birom senkinek a kódját beirni, mert előbb az én kódom kell, hogy beírják (5 embernek). Rengeteg oldalra kiírtam a kódom, és semmi.

Hogy tudnám megoldani?


2017. ápr. 30. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Sehogy. A rendszer önmagában bukás mert nem létezik annyi potenciális szabad ember akit elérhetnél hogy te valóban kapj valamit és nyereséged legyen belőle. Az egész rendszer arra épül hogy ismeretlen forrásból letölts alkalmazásokat, azoknak mindenféle jogosultságot adj a személyes adataidat is illetően, majd ezt rendszeresen önként és ingyen megcsináld valami pontokért cserébe.


3 nap alatt le kellett volna esnie hogy az egész átverés. Nincs ingyen semmi, tanuld meg.

2017. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!